00421 908 089 720
muzlianska.vinnatura@gmail.com

Šoféri a osoby 15-18 rokov

6€
Cena vstupného je využiteľný na nákup jedla alebo fľaše vína
Alkoholické nápoje nepodávame

Obyvatelia Mužle

9€
Vstupný balíček Vínnej túry
potrebné preukázať občianskym preukazom

Často sa opakujúce otázky ohľadom vstupeniek

Kde si môžem kúpiť vstupenky?

V deň podujatia, teda 25. mája, v sobotu od 10 do 22 hodiny na mieste. Keďže vstup na Mužliansku Vínnu túru je limitovaný, odporúčame si zarezervovať Vaše lístky ešte pred akciou zaslaním emailu na adresu muzslai.bortura@gmail.com. Je potrebné zadať nasledovné údaje: Celé meno, počet osôb (deti a dospelí), približný čas príchodu

Kde a za koľko si môžem kúpiť lístky v predpredaji?

Lístky v predpredaji nie sú dostupné. Avšak môžete si zarezervovať lístky nasledovným spôsobom: Keďže vstup na Mužliansku Vínnu túru je limitovaný, odporúčame si zarezervovať Vaše lístky ešte pred akciou zaslaním emailu na adresu muzslai.bortura@gmail.com. Je potrebné zadať nasledovné údaje: Celé meno, počet osôb (deti a dospelí), približný čas príchodu

Som šoférom, nemôžem konzumovať alkohol. Aj ja si musím zaplatiť celé vstupné?

Šoféri a osoby medzi 15-18 rokov si môžu zakúpiť vstupenky za polovičnú cenu, pričom celú túto sumu, teda 6,00Eur si môžu využiť na nákup fľaše vína, či na nákup jedla v reštauračnom stánku. V tomto prípade dostanú náramok a vstupný lístok, ktorý slúži ako kupon na nákup vína alebo jedla. Vstupenka sa kupuje taktiež pri vstupe do areálu.

Koľko degustačných lístkov budem potrebovať?

Keďže ceny vzoriek sú rôzne, približný počet degustačných lístkov v prípade 10 otvorených pivníc by sme tipovali na 200 kusov.

Od kedy a do kedy je lístok platný?

25. mája 2019 od 10:00 do 22:00 môžeš s ním zúčastniť degustácie, súťaže, programu a nákupu vína v otvorených pivniciach.

Bude to organizovaná túra? Čo ak prídem len poobede?

Vínna túra ponúka možnosť každému sa poprechádzať po mužlianskych vinohradoch vo vlastnom tempe. Nie je to sprevádzaná túra, avšak pri vstupe každý dostane mapu Vínnej túry, ktorá pomáha pri orientácií a pri voľnej prechádzke po prírode.

Máš otázku, alebo by si rád rezervoval vstupenku?

Ak by si sa rád dozvedel viac, alebo si zvedavý, ako si môžeš zažiť Vínnú túru najviac: