00421 908 089 720
muzlianska.vinnatura@gmail.com

Často sa opakujúce otázky ohľadom príchodu

Prichádzam autom. Ako sa dostanem na miesto vínnej túry a kde môžem parkovať?

Zo smeru Nové Zámky a Štúrovo sledujte tabuľu Mužlianske vinohrady. Z hlavnej cesty odbočíte na cestu, ktorá vedie hore na kopec, kde sa dostanete až k bezplatnému parkovisku. Tu Vám naši kolegovia pomôžu nájsť vhodné miesto na parkovanie. Ak prichádzate od Komárna, prejdete cez obec Mužla a sledujete tabuľu Železničná stanica. Dostanete sa na hlavnú cestu, spájajúcu Nové Zámky a Štúrovo, odkiaľ budete sledovať tabuľu Mužliansky vinohrad a dostanete sa priamo k parkovisku túry.

Môžem premávať autom v priestoroch vínnej túry

Priestory vínnej túry budú počas podujatia uzavreté pred dopravou. Výnimkou budú dopravné prostriedky, disponujúce s povolením. Prosíme Vás, aby ste po príchode svoje autá umiestnili na bezplatnom parkovisku.

Prídem vlakom / autobusom. Ako sa dostanem zo stanice na miesto konania?

Ak prichádzaš na mužliansku železničnú stanicu, tak odtiaľ sa dostaneš na vinohrady malým mikrobusom zadarmo, ktorý pravidelne premáva. Ak prichádzaš na štúrovskú alebo ostrihomskú železničnú stanicu, tak odtiaľ taktiež sa dostaneš malým autobusom zadarmo, ktorý premáva medzi stanicou a vinohradmi. Presný časový harmonogram ešte prichádza. Pre tých odvážnejších existuje možnosť ísť peši alebo bicyklom: idete z Mužly cez cestu do Belej, odbočíte doprava a pod mužlianskymi vinicami idete ďalej smerom na Štúrovo..

Som Mužlančan. Ako sa dostanem z Mužle do vinohradov, ak sa chcem zúčastniť ochutnávky?

Medzi Obecným úradom Mužla a Vinohradmi Mužla 3. júna trikrát bude premávať bezplatná linka, ktorú z obce do vinohradov môže využiť hocikto, ale naspäť len tí, ktorí majú platnú pásku festivalu. Mužla, Obecný úrad na vinohrady: 10:00 | 13:30 | 16:30 Mužla, vinohrady do Mužle: 13:00 | 16:00 | 20:00

Aká je presná adresa Vínnej túry? Viete mi poskytnúť GPS súradnice?

Áno. GPS súradnice vstupu a informačného stánku Vínnej túry sú: 47.818743, 18.614115

Máš otázku, alebo by si rád rezervoval vstupenku?

Ak by si sa rád dozvedel viac, alebo si zvedavý, ako si môžeš zažiť Vínnú túru najviac: